هزینه کپسول گاز کولر R22

بررسی و مقایسه قیمت کپسول گاز کولر 22 در بازار

قیمت کپسول گاز کولر 22 یکی از مهم ترین مواردی می باشد که موجب بهبود کارآیی کولر گازی و کاهش بیشتر دمای فضای پیرامون در روزهای بهاری و تابستانی می شود. قبلا به معرفی کپسول گاز کولر 22 پرداختیم حال به بررسی قیمت و سایر ویژگی های آن می پردازیم. سیستم تهویه همچون کولر گازی، کولر اتومبیل، یخچال و فریزر و … جهت کاهش میزان دمای هوا از گاز فریونی مثل، گاز R22 و همچنین گاز R406 استفاده می نمایند. البته که میزان هریک از گازهای نام برده شده به هنگام سرویس هریک از این سیستم های معرفی شده، بررسی خواهد شد.

بررسی قیمت کپسول گاز کولر 22

شارژ گاز کولر ماشین از جمله مهم ترین مواردی است که با گرم شدن هوا، بایستی در چک لیست سرویس اتومبیل شما جای بگیرد. شارژ گاز کولر ماشین به عبارتی افزودن ماده ای خنک کننده به کولر برای خنک و مطبوع نگاه داشتن هوای کولر ماشین خواهد بود.

علاوه بر تمامی این ها توان کولر اتومبیل شما کم شده و دیگر هوای خنک به پیرامون خود نمی فرستد! این نیز نشان دهنده خالی شدن شارژ کپسول گاز کولر ماشین خواهد بود!

 

قیمت کپسول گاز کولر 22

حال که درباره لزوم وجود کپسول گاز کولر 22 آشنا شده اید، بهتر است درباره قیمت کپسول گاز کولر 22 به بحث بپردازیم!

دوستان عزیز عوامل بسیاری برروی قیمت یک محصول اثرگذار خواهد بود که باید هر یک از این موارد به صورت جداگانه مورد بررسی قرار بگیرد. ما در این مطلب سعی نمودیم شما را با پاسخ این پرسش آشنا کنیم. تنها کافیست تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

شرایط لازم جهت شارژ گاز کولر

از جمله حالاتی که نیاز به شارژ گاز کولر خواهد بود، عبارت می باشد از!

  • کم شدن باد پرتابی توسط کولر گازی.
  • افزایش میزان دمای باد خروجی از دستگاه.
  • بروز یخ زدگی در لوله رفت کندانسور اتومبیل.
  • دیده شدن برفک و یا یخ زدگی فین های اپراتور کولر گازی.

قیمت شارژ گاز کولر گازی چقدر می باشد!

چند عامل بسیار مهم برروی هزینه پایانی شما برای شارژ گاز کولر گازی تأثیرگذار خواهد بود. این موارد از قرار ذیل است!

  • قیمت کپسول گاز کولر 22

با توجه به مدل کولر شما و گازی که بدان نیاز پیدا کرده اید؛ قیمت گاز کولر متغییر خواهد بود. مثلاً قیمت کپسول گاز کولر 22 اغلب از گازهای R410 بیشتر می باشد.

  • مقدار گاز مورد نیاز برای کولر گازی

به هر مقدار که کولر شما به مقدار بیشتری گاز نیاز پیدا کند که با واحد لیتر اندازه گیری خواهد شد، قیمت شارژ کولر گازی نیز بیشتر خواهد شد.

  • رفع تمامی نشتی های موجود

اگر لوله و یا مخزن کولر شما دچار نشتی شود، سرویس‌ کاران هزینه ای از شما برای رفع نشتی های به وجود آمده دریافت خواهند کرد. این هزینه ها متناسب با مقدار نشتی و وخامت اوضاع به می باشد.

  • نوع شارژ گاز

اغلب کولرهای گازی ایستاده به نسبت کولرهایی که دو تکه و یا پنجره ای با مخزنی بزرگ هستند، نیاز به گاز بیشتری خواهند داشت.

قیمت کپسول گاز کولر r22

درباره کپسول گاز کولر 22

گاز R22 یا 22، کلرودیفلورومتان، دیفلوئورو مونوکلرومتان بوده که با 22 شهرت دارد. اغلب از این گاز به عنوان پیشران و مبرد استفاده می شود. درست است که قیمت کپسول گاز کولر 22 بسیار مناسب میباشد و البته کاربردهای بسیاری هم دارد. ولی قطعاً شما هم شنیده اید که در حال آسیب رساندن به کره زمین است.

قیمت کپسول گاز 22 به برند انتخابی شما هم بستگی دارد!

بلی، درست است! شما کدام برند را جهت تهیه کپسول گاز کولر انتخاب نموده اید! قطعاً هر یک از برندها با توجه به محصولات تولیدی خود و هزینه هایی که در فرآیند تولید صرف می کند بر روی این موضوع اثرگذار خواهد بود.

اکنون که شما تا حدودی درباره این مسئله اطلاعات کسب نمودید، می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در تهران فریون سعی می کنند بهترین پاسخگو به تمامی پرسش‌ های شما در زمینه قیمت کپسول گاز 22 یا همان R22 باشند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *